6 Mart 2010 Cumartesi

Merhaba asker

Nazlı Ilıcak'a bakın ve demokratlığın kıstası nedir(?) öğrenin. . 12 Eylül darbesi öncesi 17 Aralık 1978'de şöyle yazıyor katıksız demokrat Nazlı Ilıcak: “13 ilde sıkıyönetim yürürlüğe girdi. Huzura susamış milletimiz yürekten sesleniyor: Merhaba asker...” 12 Eylül'den hemen sonra 14 Eylül günkü satırları şöyle: “Bir otorite boşluğu doğmuştu. Türk Silahlı Kuvvetleri, bu boşluğu doldurdu...” Tarih 18 Eylül 1980 yılını gösterdiğindeyse: “12 Eylül bir darbe değildir", diyen "Orgeneral Kenan Evren’e tamamıyla katılıyoruz. 12 Eylül ne bir darbedir ne de bir ihtilal...”
.
Evet, işte demokratlıkları bu kadar(?) Bu arada bilinmez ama yarın Amerika AKP’den sıkılıp, icazeti ve emri AKP'ye değil de TSK'ya vermeye tekrar başlarsa kuyruklarını bacaklarının arasına sıkıştırıp ilk kaçacak ve/ya da yukarıda da verdiğimiz örneklerdeki gibi TSK’ya övgüler dizebilir bu burjuva aymazlar. Netice de ne olursa olsun demokrasilerinden, bu anlayıştan ve benzerlerinden tiksiniyorum ve çıkardıkları bu seslerden de oldukça irkiliyorum.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

I read this forum since 2 weeks and now i have decided to register to share with you my ideas. [url=http://inglourious-seo.com]:)[/url]