4 Şubat 2010 Perşembe

Vah garipler, vah paryalar...

Yavruları çileler içinde yaşamaya çalışan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, buna isyan edip dedi ki:

"...Çocuklarımın hepsi imam hatip mezunudur, hepsi de gittiler Amerika’da okudular. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan okudular. Nasıl inanıyorlarsa öyle okudular ve en güçlü üniversitelerinden de mezun oldular, oluyorlar. Necip Fazıl’ın ifade ettiği gibi, ’Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya."

Alla alla Sudi Arabistan'ı neden gitmemişler ki orada daha mutlu olmazlar mıydı(?) aceb... Pardon unuttum Amerika memleketleriydi bunların değil mi, kendisi de Amerika Birleşik Devletleri'nin Türkiye'de ikamet eden valisi...

Birde Cennettin ortasından geçmesi için Türban takması gerekiyor ya kadının..

E malum TEKEL, işçiler, grev, açılım-maçılım, bir ton zırvalık, yalanlar ve fiyaskoya kılıf lazım... Mazlum edebiyatı yapalıcak, başörtüsüne sarılmak lazım, oy toplayacaksınız değil mi demagoji ustaları...

2 yorum:

Yasemin Ünsal dedi ki...

Evet, gündemin yönünü değiştirmeye çalıştıkları aşikar.

Eşlerinin türbanı iyi bir propaganda aracı olsa gerek. akp millet(?)vekillerinin, bakanlarının, başbakanının ikide bir türbanlı eşlerini medya önüne sürmelerine ne anlam versek? "Eee her başarılı erkeğin arkasında bir kadın varmış" mı desek, ne desek, bilemedim.

Halkın dini duygularını kullanmak ne kadar adicedir.

Yeraltından Notlar!' dedi ki...

Öncelikle hoş geldiniz...

Yasemin;

Haklısınız temel sorunumuzda bu zaten, bundan dolayı artık TEKEL işçilerine hiç bir hakkı reva göremeyen bir zihniyetin bu saatten sonra demokrasiden söz etmemesi lazım.. Bence demokrasi tümcesini yasaklamamız lazım..